معرفي بهترين هاي وب ايران

معرفي بهترين هاي وب ايران

معرفی بهترین های وب

شنبه نهم 6 1398

(0) نظر

طراحی لوگو اختصاصی

چهارشنبه ششم 6 1398

طراحی لوگو اختصاصی

خدمات تخصصی بوی مهر

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی بهترین نشانه از شماست.

لوگو:

لوگو یک عنوان به اشکال و صورتهای مختلف گرافیکی است که طراحی این اشکال بستگی به سلیقه و خلاقیت طراحان گرافیک دارد.

1- برخی از طراحان یک عنوان رو به یک شکل گرافیکی و با استفاده از خلاقیت خود به صورت خاصی طراحی و خلق میکنند. این نوع لوگو به ظاهر فقط بیانگر یک عنوان است و نکته قابل توجه این طرح شکل گرافیکی عنوان مورد نظر می باشد.

2- برخی دیگر از طراحان گرافیک عنوانی را به شکلی معنا دار طراحی می کنند که هر کس آن رانگاه کند به راحتی متوجه میشود که این لوگو مربوط به چه عنوان، شرکت٬ورزش و… می باشد. این نوع طراحی از نوع طراحی های حرفه ای و لوگوهای پرهزینه محسوب میشود.

3- طراحان دیگر یک عنوان رو به شکل اسم عنوان طراحی می کنند که هر کس به راحتی می تواند بفهمد که لوگو شکل چه اسمی است. این نوع سبک طراحی نیز از نوع خیلی حرفه ای و پر هزینه ترین لوگو ها محسوب میشود.

مهم ترین ویژگی لوگوها این است که فقط یک نمونه از آنها در دنیا وجود دارد و خاص می باشد. چون زاییده خلاقیتهای یک نفر می باشد و با توجه به اینکه ذاتا خلاقیت هیچ انسانی متشابه با انسان دیگری نیست،لوگوهایی منحصر به فرد کلید میخورد.

4- برخی لوگو ها هم مانند لوگو شرکت نوکیا,سونی اریکسون و… فقط یک عنوان خاص و انحصاری هستند که یک عنوان تایپ شده به نام لوگو در نظر گرفته می شود.

طراحی لوگو اختصاصی

آرم:

در واقع آرم یک عنوان گرافیکی نیست بلکه فقط یک نشانه و یا تصویر گرافیکی یا ساده است. هر کسی با دیدن این نشانه یا آرم تشخیص میدهد که این آرم مربوط به چه عنوانی است ولی هیچ کس نمی تواند بفهمد که این نشانه مربوط به چه عنوان خاصی است(اسم شرکت و…). بنابراین در کنار نشانه یا آرم اسم مربوط به شرکت و یا… که معمولا اسمی خاص هست قرار میگیردد. این نوع طراحی هم دو سبک تقریبا متفاوتی دارد.

عده ای از طراحان گرافیک نشانه را خودشان طراحی می کنند و عده ای دیگر نشانه را از جای دیگر الگو برداری می کنند. به طور کلی می توان گفت: خلاقیت در لوگو ۱۰۰٪ بکار رفته ولی در آرم بین %۴۰ تا ۷۰% میباشد. همچنین هزینه در طراحی آرم کمتر از طراحی لوگو میباشد.

درخواست مشاوره تلفنی طراحی لوگو اختصاصی

(0) نظر

معرفی بهترین های وب ایران

دوشنبه چهارم 6 1398

بهترین روش آموزشی نوین برای آرامش فرزندان شما در مدرسه ۹۸

بهترین روش آموزشی نوین برای آرامش فرزندان شما در مدرسه ۹۸

یکی از اولین دغدغه هایی که برای ما موقع  ثبت نام بچه هامون توی یک پیش دبستانی و دبستان غیر انتفاهی دخترانه به وجود میاد؛سبک آموزشی اون پیش دبستانی و دبستان غیر انتفاهی دخترانه هستش .برای جذب شدن بچه ها به محیط پیش دبستانی و دبستان دخترانه.  لذت بخش بودن آموزش ها براشون استفاده از روش های جدید ، نوین و بروز ؛ تا آینده بچه ها تضمین شده باشه .

آموزش همراه با بازی و نشاط جزو ویژگی های بارز پیش دبستانی و دبستان دخترانه غیر دولتی شمیم آرامش در عظیمیه کرج هستش .

حالا دلیل این انتخاب توی پیش دبستانی و دبستان دخترانه غیر دولتی شمیم ارامش در عظیمیه کرج چی بوده اصلا؟

اینکه بچه ی ما در آینده زندگی موفق و شادی داشته باشه ، از موقعیت اجتماعی که داره رضایت کامل رو داشته باشه خیلی مهم تر از اینه که شغلی مطرح داشته باشه ولی ناراضی و نگران…

 

شادی و نشاط در مدرسه

آرامش بچه ها با هر روشی توی آموزش که باعث استعداد یابی اونا بشه مهمترین نکته برای ساختن آیندشونه. روش آموزشی پیش دبستانی و دبستان دخترانه غیر دولتی شمیم ارامش در عظیمیه کرج روش بازیه!  روش نوین آموزشی برای آرامش فرزندان شما در مدرسه ! اینجوری که بچه ها احساس امنیت میکنن،ترس از مدرسه ندارن و همین باعث میشه استعدادهاشون شکوفا بشه و اون موقع هستش که تیم کاری پیش دبستانی و دبستان دخترانه غیر دولتی شمیم ارامش در عظیمیه کرج دست بکار میشه تا با ایجاد خلاقیت  در پرورش  استعداد بچه ها  مسیر یاد گیری اونارو روشن کنه .

این روش آموزشی علاوه بر اینکه آرامش و تمرکز زیادی به بچه میده چون بازی جزء جدایی ناپذیر از بچه هستش ، کودک شما در محیط پیش دبستانی و دبستان غیر انتفاهی دخترانه احساس نا امنی و غریبگی نمیکنه در نتیجه آموزش خروجی بهتری داره و خیال شما از لحاظ روحی فرزندتون راحته.پس با تمرکز بیشتر میتونید به سطح علمی فرزندتون و پرورش هرچه بیشتر اون توجه کنید. و روز به روز مسیر موفقیت فرزندتون رو روشن تر ببینید.

بهترین روش آموزشی نوین برای آرامش فرزندان شما در مدرسه ۹۸ Review 4/5 based on reviews.

 پیشنهادی های ما برای شما:

"شمیم آرامش" بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه غیردولتی 98 در عظیمیه کرج “شمیم آرامش” بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه غیردولتی ۹۸ در عظیمیه کرج

حل مساله ای بزرگ ! چند راه کار جذب بچه ها به مدرسه حل مساله ای بزرگ ! چند راه کار جذب بچه ها به مدرسه

(0) نظر
X